Про заклад

«Кожна дитина талановита, і завдання вихователя в тому, щоб знайти «ізюминку» в кожній дитині»

В.О. Сухомлинський

Головна мета дошкільного закладу — збереження і зміцнення здоров`я кожної дитини. Тому, весь колектив постійно працює над питанням дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки та санітарно-гігієнічних норм. Своєчасно здійснюється контроль за дотриманням правил техніки безпеки, за харчуванням дітей.

З дітьми з порушеннями опорно-рухового апарату систематично проводяться заняття з лікувальної фізкультури та заняття по корекції мови з вчителями-логопедами.

Загальні відомості про дошкільний заклад 

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад № 4 Вінницької міської ради» комбінованого типу з групами спеціального призначення для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату  знаходиться  за  адресою:  м. Вінниця,  вулиця  Стельмаха  37. Розрахований на 320 місць. У закладі функціонує 12 груп. З них: 3 групи раннього віку, 9 груп дошкільного віку, з яких 6 - спеціального призначення для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату. Дошкільний навчальний заклад  працює за  програмою розвитку дитини дошкільного віку «Дитина». Освітній план складений на основі програми, що забезпечує всебічний розвиток особистості дитини, згідно з Законом України «Про дошкільну освіту» та Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні. Освітній процес у КЗ «ДНЗ № 4 ВМР» здійснюється за пріоритетними напрямами роботи, які сприяють здійсненню системного підходу до формування цілісної дитячої особистості за напрямами розвитку. 

Розпочав свою роботу 5 лютого 1991 року 

Дошкільний навчальний заклад успішно реалізує освітній процес в тісній співпраці із КЗ "Вінницький ліцей №35"


2009 р. – дошкільний навчальний заклад успішно пройшов державну атестацію.