Досягнення

Ми пишаємось нашим колективом!!!!


Дбаючи про імідж закладу, педагогічний колектив постійно підвищує якість освітнього процесу, формуючи компетентністну готовність до створення інноваційного простору. Наш заклад є постійним учасником міських та Всеукраїнських конкурсів, а саме:

2015р. – методичний посібник «Технологія «Фідбек»- інноваційний засіб співпраці з батьками в логопедичній роботі" був представлений на шостій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2015» в номінації«Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальну, наукову та управлінську діяльність навчального закладу» та отримав відзнаку – золоту медаль.

2016 р. – методичний посібник «Технологія «Фреш is..., як шлях розвитку професійної компетентності педагогів дошкільного закладу» був представлений на сьомій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» - 2016» в номінації «Інноваційні форми розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у закладах освіти» та виборов  золоту медаль.

2017 р. – методичний посібник «Формування інформаційно - цифрової компетентності педагогів і батьків як умова підвищення результативності корекційно – розвивального процесу в логопедичній практиці ДНЗ» був представлений на дев’ятій міжнародній виставці “Іноватика в сучасному світі»- 2017 в тематичній номінації "Застосування сучасних інформаційно –комунікаційних технологій для формування інформаційно- цифрової компетентності учасників освітнього процесу та отримав – золоту медаль.

2017 рік-  методична – логопедична розробка «Мовленнєва картка з картинками : логопедичне обстеження рівня мовленнєвого розвитку дитини», що приймала участь в «Ярмарку фахових сподівань – 2017», отримання Гриф МОНУ та поступила до друку видавництва «Мандрівець».

18 березня 2017 року за підтримкою Вінницького державног педагогічного університету був проведений Фестиваль красномовства. Це проєкт соціальної дії , метою якого було об’єднання громадян та спеціалістів для налагодження взаємодії між ними для покращення мовленнєвої ситуації в місці Вінниця. Фестиваль організований з підтримки Департаменту освіти Вінницької міської ради та Громадської організації «Територія мам».

2018 р. – методична розробка «Штучний інтелект як інноваційний засіб спілкування педагогів ЗДО з батьками та громадськістю». Робота була представлена на десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» - 2018 в номінації "Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення , та отримала срібну медаль. 

2019 р.- педагогічний колектив КЗ «ДНЗ No4 ВМР» був нагороджений грамотою департаменту освіти Вінниицької міської ради за активне впровадження інноваційних педагогічних технологій, невпинний творчий пошук та вагомий внесок у справу розвитку, навчання та виховання підростаючого покоління .

2021 р. – методичний посібник "Розвиток  soft skills у дошкільників шляхом використання mind map". Нагороджені грамотою у конкурсі «Кращий навчально- методичний посібник 2021» у номінації «Навчально - методичний посібник закладів дошкільної освіти» та зайняли друге місце.

2021р. - педагогічний колектив КЗ «ДНЗ No4 ВМР» був нагороджений грамотою департаменту освіти Вінниицької міської ради переможця виставки-конкурсу «Зимова феєрія -2021».