Методичний кейс

Міністерство освіти і науки України розробило документ , що містить інформацію про організацію освітнього процесу в ЗДО в умовах воєнного стану та надає роз’яснення щодо:

Для організації освітньої діяльності в умовах воєнного стану корисними будуть наступні матеріали розміщені на сайті МОН України: 
   Основні завдання 

на 2023- 2024 навчальний рік

Ø     Розвивати мовлення дітей дошкільного віку через використання технології розвитку критичного мислення та створення інтелектуальних карт.

Ø     Формування у дошкільників моделей поведінки сталого способу життя через виховання бережливого ставлення до природи рідного краю.

Ø     Продовжувати виховувати у дошкільників ціннісне ставлення до здоров’язбережувальних технологій з дотриманням норм безпеки життєдіяльності.
Корисно для педагогів

Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організовує безоплатне навчання в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”, яке здійснюватиметься протягом 2022/2023 навчального року.

Деталі   тут


На сайт.docx

Результати самооцінювання якості освітиВсе, що буде корисним для педагогів про медіаграмотність


Медіаграмотність – це складова медіакультури, яка стосується вміння користуватися інформаційно-комунікативною технікою, виражати себе і спілкуватися за допомогою медіазасобів, успішно здобувати необхідну інформацію, свідомо сприймати і критично тлумачити інформацію, отриману з різних медіа, відділяти реальність від її віртуальної симуляції, тобто розуміти реальність, сконструйовану медіаджерелами, осмислювати владні стосунки, міфи і типи контролю, які вони культивують.